موسسه میقات القرآن (تاسیس 1345) با تشکیل جلسات قرآنی متعدد و منسجم در موضوعات تجوید قرآن کریم، احکام عملیه، عقاید و ادبیات عرب پذیرای برادران و خواهران علاقمند به قرآن کریم به صورت کاملا رایگان می باشد که امروزه یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور به شمار می آید. العربیة

مقالات و روایات
نماز هر يكشنبه ي ماه ذي القعده
مقالات
1953   پنجشنبه 8 مرداد 1394
نماز هر يكشنبه ي ماه ذي القعده

در هر يكشنبه از ماه ذي القعده الحرام به توصيه رسول اكرم (ص) نمازبا فضيلتي وارد شده است به اين ترتيب كه در اين روز غسل نموده و بعد چهارركعت نماز به جا آورده مي شود كه در هر ركعت بعد از سوره حمد سه مرتبه سوره اخلاص و معوذتين(فلق و ناس) هركدام يك مرتبه قرائت مي شود. پس از سلام آخر نماز هفتاد مرتبه استغفار كند( استغفرالله ربي و اتوب اليه) و بعد اتمام استغفار را با ( لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم) به پايان برده شود، سپس بگوييم " يَا عَزِيزُ يَا غَفَّارُ اغفِرلِي ذُنُوبِي وَ ذُنُوبَ جَمِيعِ المُومِنِينَ وَ المُؤمِنَاتِ فَإِنّهُ لايَغفِرُ الذُّنُوبَ إِلا أَنت ".


فضيلت اين نماز: هر كه آنرا بجا آورد توبه اش قبول گرديده و گناهانش آمرزيده شود و طلبكاران او در روز قيامت از او راضي شوند و با ايمان بميرد و دينش حفظ شود در آخرالزمان و قبرش وسيع گردد و نوراني شود و والدينش از او راضي گردند و مغفرت شامل حال والدين او و نسل او مي گردد و وسعت  رزق پيدا كند و ملك الموت با او در وقت مردن مدارا كند و به آساني جان مي دهد.

تهران- میدان قزوین، خیابان قزوین شرقی،خیابان شهید جوادیان (قلمستان)، پلاک 167
55370517- 55390144
55394972
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است