پرسش و پاسخ

پرسش پاسخ شرعی

لطفا قبل از ارسال سوال آن را در بین سوالات جستجو نمایید تا از تکرار جلوگیری شود.

باسمه تعالی

صد مرتبه سوره توحید را بخوانید و به ایشان بدمید.

باسمه تعالی

کوکب به معنی ستاره است. در مورد واژه سیاره باید به کتب لغت های مکالمه عربی مراجعه نمایید تا ببینید استعمال امروزی این واژه در ادبیات به چه معناست.

باسمه تعالی

بیشتر اشکالی ندارد ولی کمتر از از آن نشود.

باسمه تعالی

حتماً تحقیق میدانی و منطقه‌ای نمایید. در محل کار، منزل و مسیر رفت و آمد ایشان و سپس با افرادی که ایشان را می‌شناسند مشورت نمایید که آیا چنین شخصی مناسب شما هست یا خیر. سپس اگر همه این‌ها مثبت بود توسلی به امام زمان(عج) پیدا نمایید و صدقه خوبی بدهید. تا مدتی دعای کمیل را شب‌های جمعه با وضو و رو به قبله بخوانید و نیز از زمانی که برای خواستگاری  اقدام می‌کنید نماز غفیله را خوانده و عرض حاجت کنید و به موازات آن اقدام نمایید.

باسمه تعالی

پاسخ شما قابل درج و یا توضیح در سایت نیست. شما می توانید روز پنجشنبه ساعت 5:15 بعد از ظهر و یا شنبه ساعت 9:30 صبح با موسسه تماس گرفته و با جناب استاد مخملباف در این باره صحبت کرده و توضیحات لازم را دریافت نمایید.

تلفن: 55370517 - 55390144

باسمه تعالی

خواندن آیت الکرسی و ناس و فلق و هفت مرتبه استغفار کردن.

باسمه تعالی

خودتان به نیت ایشان انجام دهید.

باسمه تعالی

رجوع به این کتب در مجموع مشکلی را حل نمی‌کند. باید حتماً مراجعه حضوری داشته باشید یا تماس گرفته تا به شما راهکارهای لازم در این زمینه ارائه دهیم.
55390144-55370517

باسمه تعالی

مراجعه نمایید به مبحث عصمت انبیاء (ع) (اینجا) جلسات مربوط به عصمت حضرت آدم -علیه السلام- در آنجا مفصل در این باره توضیح داده‌ایم.

باسمه تعالی

اولاً همه اذکار ممکن است تاثیر لازم را نداشته باشد. ثانیاً باید دید موردی که به خاطر آن ذکر گفته می‌شود چیست و چه مدتی باید برای آن در نظر گرفته شود. لذا نمی‌توان با یک پاسخ همه آنها را جواب داد.

باسمه تعالی

این علم هیچ خاصیتی برای شما ندارد و غیر از اتلاف وقت چیز دیگری نیست. این‌ها اصلی داشته است که از ناحیه خداوند متعال در اختیاران امامان معصوم(ع) قرار داده شده و متاسفانه چیزی که امروزه از آن به عنوان علوم غریبه یاد می‌شود بیشترش ساختگی و سلیقه‌ای است.

باسمه تعالی

بعضی از این‌ها برای کسانی است که بیماری دارند و یا کارهای دیگری. ولی شما می‌توانید مشکل خود را بیان کنید تا بگوییم کدام یک را انجام داده و کدام را انجام ندهید.

باسمه تعالی

اعمال دهگانه (اینجا) را به استثنای موارد 4 و 10 را انجام دهید.

باسمه تعالی

صرفاً بزرگ کردن فرزند با عشق اهل بیت(ع) کافی نیست بلکه اساتید، دوستان، محیط و چند مورد دیگر در تربیت آنها موثر می‌باشد. لذا باید شما دقت کنید که معلمین و اساتید مدرسه و دانشگاه چه کسانی هستند، با چه کسانی رفت و آمد می‌کند، محیط‌هایی که در آن قدم می‌گذارد کجا هستند و سپس گزارشی به ما بدهید تا به شما راهکارهای لازم را بدهیم.

باسمه تعالی

خود و پسرتان اعمال دهگانه (اینجا) را انجام دهید. بعد از مدتی گزارش کار خود را ارسال نمایید تا کار دیگری به شما ارائه دهیم.

باسمه تعالی

اگر احتمال دهید که ممکن است این‌ها در چاه فاضلاب یا در جایی که به آن بی‌احترامی شود بیفتد جایز نیست.

نمایش 1 از 244