پرسش و پاسخ

پرسش پاسخ شرعی

لطفا قبل از ارسال سوال آن را در بین سوالات جستجو نمایید تا از تکرار جلوگیری شود.

باسمه تعالی

  1. ساعتی را کوک کنید و در دو متری خود قرار دهید.
  2. شب‌ها زودتر بخوابید.
  3. شب‌ها غذاهای سبک بخورید.
  4. هنگام خواب آیه‌ی آخر سوره کهف را خوانده و پس از آن بیان کنید که چه ساعتی می‌خواهید از خواب بیدار شوید.

باسمه تعالی

برنامه‌ی دهگانه (لینک) را تا 40 روز انجام دهید و بعد از آن گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

باسمه تعالی

برنامه‌ی دهگانه (لینک) را تا ۷۰ روز انجام دهید. همه آن موارد به لطف خدا حل خواهد شد.

باسمه تعالی

برای دفع دشمن، روزهای جمعه یک ساعت مانده به مغرب، دعای سمات را با وضو و رو به قبله بخوانید و به جای عبارت “فلان بن فلان” اسم دشمن خود را بگویید.

باسمه تعالی

ائمه(ع) آنچه را که خداوند برای آنها به عنوان وظیفه برایشان مشخص کرده بود را انجام می‌دادند یکی از این وظایف دعا کردن و توسل به پیامبر رحمت (ص) و نیز درخواست کردن از خود خدای تعالی بود که این بزرگواران دائماً این کار را انجام می‌دادند و وظیفه دیگر ایستادگی در مقابل ظلم بود. در جایی که مقدمات آن موجود بود. ولی در جاهای دیگر، آن بزرگواران تقیه می‌کردند چون می‌دانستند ایستادگی در مقابل ظلم به قیمت از بین رفتن همه چیز تمام خواهد شد.

باسمه تعالی

اعمال دهگانه (لینک) را انجام دهید و بعد از ۴۰ روز گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید. اگر خود بیمار انجام دهد بهتر است.

باسمه تعالی

کائنات به معنای عالم هستی است و آنچه که شما نقل کرده‌اید به هیچ عنوان صحت ندارد و گفته شیادان و رمالان برای جمع کردن مرید می‌باشد.

باسمه تعالی

حتماً روزی ۷۰ مرتبه سوره حمد را به نیت ایشان بخوانید. هر روز دعای مجیر را با وضو و رو به قبله بخوانید. شبهای جمعه دعای کمیل را با وضو و رو به قبله بخوانید. روزی 400 مرتبه استغفار نمایید. اگر می توانید از تربت امام حسین علیه السلام، به اندازه یک عدس در یک استکان آب حل کرده در بین اطلوعین با وضو به ایشان بدهید که میل کنند. ان شاءالله خداوند شفا خواهد داد.

باسمه تعالی

تا ۴۰ روز برنامه دهگانه (لینک) را انجام دهید و پس از آن گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

باسمه تعالی

ضمن اینکه هیچ گونه عکس‌العملی نخواهید داشت، روزهای جمعه یک ساعت مانده به مغرب، دعای سمات را با وضو و رو به قبله بخوانید و به جای عبارت “فلان بن فلان” اسم آن همسایه را بگویید.

باسمه تعالی

هر روز ۷۰ مرتبه سوره حمد را به نیت آن بیمار بخوانید. دعای مجیر را روزی یک بار با وضو و رو به قبله به نیت ایشان بخوانید. همچنین دعای نور را روزی ۱۴ مرتبه. اگر عمر ایشان به دنیا باشد ان شاءالله قطعاً و یقیناً حالشان مساعد خواهد شد. فراموش نکنید که روزی ۴۰۰ مرتبه استغفار نیز اهالی خانه و خودتان به نیت ایشان بنمایید.

باسمه تعالی

آیه شریفه می‌فرماید "... فَاغْسِلُوا وُجُوهَکمْ وَ أَیدِیکمْ إِلَى الْمَرافِقِ ..." کلمه ی "الی" در ادبیات عرب به چند معنا آمده است. یکی از آن معانی، معنای "همراه" می‌باشد که در اینجا معنای آیه چنین می‌شود "پس بشویید دستها را همراه با مرفق‌ها". بنابراین باید از مرفق تا نوک انگشتان دست شسته شود.

باسمه تعالی

باید به قیمت طلای روز آنچه را که کم پرداخت کرده‌اید را حساب کرده و به ورثه ی ایشان بدهید.

نمایش 4 از 238